Przytulny pomysł na prezent

Jestem autorką przytuLALEK. Stworzyłam je do zadań specjalnych dla najmłodszych. PrzytuLALE, jak sama nazwa wskazuje służą przede wszystkim do towarzyszenia maluchowi, do bliskości i do przytulania. Jest to lalka szmaciana, którą pokocha każde dziecko.

Miękka i przyjemna w dotyku lalka to jedna z niewielu zabawek, którą decydujemy się włożyć do dziecięcego wózka czy łóżeczka już w pierwszych dniach życia. To zabawka, która jest towarzyszem całego dzieciństwa i mimo swojej prostoty wciąż cieszy. To zabawka z którą związanych jest najwięcej pozytywnych emocji. To często zabawka na lata.

Ta miękka lalka to idealny pomysł na prezent na każdą okazję zarówno dla niemowlęcia, jak i starszego dziecka. Celem ręcznie robionych szmacianych lalek jest danie dziecku lalki, którą będzie po prostu uwielbiać, bawić się i przytulać bez końca.

Dostępne w sklepie przytuLALKI są ręcznie wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej tkaniny, wypełnione włóknem antyalergicznym. Każdy element jest bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka i starannie przyszyty, dlatego nie należy obawiać się połknięcia małych elementów. PrzytuLALKA ma mięciutką główkę i ręcznie malowaną buzię. Jej nogi zdobią bawełniane, luźne getry i buciki. Lalka ma 40 cm, a jej rozmiar przytuLALKI, pozwala dziecku zabrać ją ze sobą wszędzie.

Do każdej lalki dodaję 3 ubranka w zestawie. Jest idealna dla dzieci od 3 roku życia i starszych dziewczynek, które mogą wspólnie kreatywnie spędzać czas. Jest gotowa na każdą zabawę i przygodę wraz z dzieckiem.

Ta lalka to również szykowny i dekoracyjny akcent do każdego pokoju! Gdy lalka nie bierze udziału w szalonych zabawach dziecka, może być urzekającą dekoracją na każdej półce w dziecięcym pokoiku. Oczywiście może też świetnie wyglądać na łóżku małej dziewczynki czekając na jej powrót.

Zapewniam szeroki wybór przytuLALEK, które pokocha każdy maluch. Sprawdź już dziś, jakie lalki przygotowałam. Jestem przekonana, że wśród moich lalek znajdzie się ta wyjątkowa, szmaciana lala, którą pokocha Twój maluch. To pomysł na prezent na urodziny, dzień dziecka i święta, w którym Twoje dziecko zakocha się od pierwszego przytulenia! Stwórz wyjątkowe wspomnienia z dzieciństwa.