Jestem Sylwia

pragnę podzielić się z Tobą swoją twórczością, zamiłowaniem do piękna i pomysłami na prezenty.

Kreatywność, to moja droga do wyrażania siebie.

Moim pragnieniem jest, aby to co tworzę,  towarzyszyło Ci i Twoim bliskim w ważnych momentach życia. Aby dawało radość i obfitowało we wdzięczność.

kocham tworzyć

Jestem autorką kilku książek, wydałam kobiece Karty Uważności, szyję lalki do przytulania, maluję obrazy i tworzę autorską biżuterię z kamieni naturalnych.

Jestem bardzo wrażliwa na drugiego człowieka i na jego potrzeby. Stąd pewnie mój zawód: psycholog, terapeuta, coach. Kocham pracę z kobietami, zwłaszcza tą warsztatową. Uwielbiam patrzeć na piękno i otaczać się nim. Jednak głównie pociąga mnie wydobywanie go z ludzi. 

Staram się łączyć te obszary psychologii i twórczości. Dzięki czemu żyję z radością i z pasją. I staram się dzielić sobą z innymi kobietami.

To co, tak szczególnie mnie pociąga, to miłość, dobro i łagodność

Zapragnęłam aby kobiety, które noszą moją biżuterię doświadczały miłości, radości, spełnienia i wdzięczności. Aby odkrywały siebie i swoje piękno. To kim są i jakie są. Chcę aby biżuteria, którą tworzę przypominała im o tym.

Biżuteria jest jedyna w swoim rodzaju. Wykonana jest tylko raz. Nie ma drugiej takiej samej. Tak, jak każda z nas jest inna i niepowtarzalna. 

Karty Uważności mają służyć do pogłębiania poczucia wartości. 

Dziennik do praktykowania uważności i wdzięczności

Zatrzymaj się do pogłębiania uważności i zajrzenia w głąb do swojego serca.

Zapraszam Cię do wyruszenia razem ze mną w podróż do odkrywania swojego piękna i kobiecości. Niech to, co tworzę towarzyszy Ci w ważnych momentach Twojego życia. 

Sylwia Krajewska